Dlaczego olejek palmowy nie działa tak dobrze jak olejek rycynowy Nanoil?

NanoilMini_Colors_castor_shutterstock_2

Dziś do starcia wystawiamy dwa olejki: palmowy i rycynowy. Mimo podobieństw mają wiele różnic, które w znaczący sposób mogą wpłynąć na wygraną. Zwycięstwo zdaje się być już przesądzone, ale warto przyjrzeć się tym produktom z bliska. Sprawdźmy, który i dlaczego akurat ten jest lepszy i w czym przewyższa ten drugi?

Co wiemy o olejku palmowym?

Olejek palmowy pozyskuje się z owoców palmy oleistej. Podobno ma więcej karotenu niż marchewka. Z tego powodu, a także żółto-pomarańczowo-czerwonego koloru farbuje skórę, włosy i ubranie. Zawiera witaminę E w bogatszej formie, co przyczynia się do zwalczania wolnych rodników. Jest także naturalnym, choć dość słabym, filtrem przeciwsłonecznym.

Jak olejek rycynowy ma się do olejku palmowego?

Olejek rycynowy i olejek palmowy wykazują podobne działanie i mają podobne właściwości. Obydwa produkty zawierają cenne kwasy tłuszczowe, witaminy i minerały. Korzystnie wpływają na wygląd i kondycję skóry i włosów poprzez nawilżanie, wygładzanie i zmiękczanie. Jednak to olejek rycynowy uważa się za lepszy od olejku palmowego. A przemawia za tym tylko jedna cecha.

Czemu olejek rycynowy jest lepszy?

Olejek rycynowy jest lepszy niż olejek palmowy ze względu na nieoceniony wpływ na włosy, rzęsy i brwi. Chodzi oczywiście o stymulowanie wzrostu i zapobieganie wypadaniu włosów oraz o wzmacnianie cebulek włosowych. To chyba najbardziej rozpoznawalna cecha olejku rycynowego. I to właśnie z tego powodu ten produkt jest jednym z najczęściej wybieranych do pielęgnacji włosów, brwi i rzęs.

Jak działa olejek rycynowy?

Stymulowanie wzrostu włosów, brwi i rzęs to nie wszystko. Olejek rycynowy:

-działa antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo,

-odżywia i regeneruje,

-oczyszcza,

-nawilża i zapobiega utracie wody,

-chroni naskórek przed uszkodzeniami,

-regeneruje i wzmacnia paznokcie,

-lekko przyciemnia kolor włosów, brwi i rzęs.

Olejek rycynowy Nanoil jest najlepszy!

Jest w 100% organiczny i polecany dla każdego, kto chciałby profesjonalnie zadbać o włosy, skórę i paznokcie. Produkt jest tłoczony na zimno i nierafinowany. Dzięki takiej obróbce zachował wszystkie cenne składniki. Co więcej, olejek rycynowy zawarty w kosmetyku jest certyfikowany, co przekłada się na jego wysoką jakość.

NanoilMini_Colors_04_CastorOil

Jak stosować olejek rycynowy Nanoil?

Olejek rycynowy Nanoil ma wielorakie zastosowanie. Dobrze sprawdzi się w pielęgnacji włosów, brwi i rzęs, cery oraz paznokci. Nakładany na skórę głowy lub u nasady rzęs stymuluje włoski do wzrostu i wzmacnia cebulki włosowe. Pomaga oczyścić twarz z makijażu, nadmiaru sebum i zabrudzeń tłuszczowych. Korzystnie wpływa także dodany do kąpieli na paznokcie – zapewnia im wzmocnienie i naturalny połysk.

Co o olejku rycynowym Nanoil warto wiedzieć?

SKŁAD: Olejek rycynowy Nanoil zawiera olej z nasion rącznika pospolitego. Znajdziemy w nim organiczny kwas tłuszczowy (zwany rycynolowym lub rącznikowym), minerały i witaminy. Czy wiesz, że olej rycynowy jest podobny do ludzkiej keratyny?

CENA: Olejek rycynowy Nanoil ma stosunkowo niską cenę w porównaniu do droższych produktów o takim samym działaniu.

PRZECHOWYWANIE: Olejek rycynowy Nanoil należy przechowywać w dokładnie zakręconej buteleczce, w ciemnym, chłodnym i suchym miejscu.

APLIKACJA: Olejek rycynowy Nanoil aplikuje się za pomocą pipety – precyzyjnego dozownika, który bardzo ułatwia stosowanie.

POJEMNOŚĆ: Jedna butelka olejku rycynowego Nanoil ma pojemność 50 ml.

GDZIE KUPIĆ: Olejek rycynowy Nanoil jest dostępny tylko na stronie producenta pod tym linkiem: https://nanoil.pl/olej-rycynowy

Zostaw komentarz